Drone İle Havadan Görüntüleme - Gezgin Drone

Hakkımızda

 

Gezgin Drone Türkiye genelinde havadan görüntüleme hizmeti vermek amacıyla alanında uzman İHA pilotlarınca oluşturulmuş Tronik Savunma ve Havacılık Firmasında kurulan bir hizmet kuruluşudur.

 

İHA pilotlarımız Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün SHT-İHA talimatnamesine göre İnsansız Hava Aracı (Drone) eğitimlerini tamamlamış ve teorik becerilerini tamdır.

 

İHA 0 ve İHA 1 pilotlarımız ile amacımız İzmir’den Artvin’e Sinop’tan Antalya’ya kadar Türkiye genelinde SHT-İHA talimatına uygun olarak havadan görüntüleme hizmeti vermektir.

 

Yönetmelikler , İHA & Drone eğitimleri, uçuş izinlerinin alınması, İHA sigortasının yaptırılması ve diğer tüm zorlu ve maliyetli işleri tarafımızca yapılmakta olduğundan size düşen tüm yükleri üstlenmekteyiz.


  

Nasıl Çalışır

 

Havadan görüntülemeye ihtiyacınız mı var. Artık özellikleri boyutları ve misyonları değişik olan drone’ları aramanıza, almanıza ve riskleri üstlenmenize gerek yok. Çünkü artık Gezgin Drone var.

 

Türkiye genelinde veri tabanımızdaki İHA pilotlarımızla havadan görüntüleme ile ilgili her ihtiyacınıza burada cevap bulabilirsiniz. İhtiyacınızı ve şehrinizi belirtin, teklifinizi anında alın ve değerlendirin. Teklif almak tamamen ücretsizdir.